esmaspäev, 18. jaanuar 2010

PLEJAADLASTE ÕPETUSEDTeksti on kanaldanud Barbara Marciniak.
Eesti keelde tõlkinud Robert Jõemägi
PLEJAADLASTE ÕPETUSED


Meie oleme siin. Meie olemegi plejaadlased. Kollektiivne energia Pleiadeselt. Meil on pikk ajalugu. Meie esivanemad tulid teisest universumist- universumist, mis oli saavutanud täielikkuse. Sina töötad lihtsalt ühel planeedil, mis liigub tervilklikuks saamise poole, ning meie oleme siin, et sind selle ülesandega aidata. See tervilklikuks saamine või transformatsioon on teadustatud paljude poolt kogu igavikuks. Praegu elame me väga tähtsal ajastul- mis praegu planeet Maal juhtub, mõjutab kogu universumit.
Meie esivanemad olid ühed algsetest Maa loojatest. Korraldajad, kes seemendasid maailmu ja tsivilisatsioone loovuse ja armastusega. Tänu nende kvalifitseeritusele meeldis neile luua maailmu nii nagu dirigendile meeldib dirigeerida. Meie esivanemad on ka teie esivanemad ning me sooviks end kutsuda ühiseks iidseks perekonnaks. Ja nii see tõesti ongi.
Meie esivanemad andsid oma DNA algsetele planeerijatele ning see DNA sai üheks osaks inimsoo DNAst. Praegu on toimumas üleminek. Dimensionaalne nihe, mis vähendab kolmanda dimensiooni tihedust, mis tähendab, et me liigume kõrgematele teadvuse tasanditele, kus kehal ei ole nii kindlat seisundit. Sa oled tulnud siia, sest sa soovid vallata evolutsiooniprotsessi kõrgemal määral ja olla ka suuteline selles tasandis elama. See saab olema väga huvitav, sest see tähendab, et te funktsioneerite korraga mitmetes reaalsuse tasandites. On olemas tohutul määral kultuure ja ühiskondi, mis eksisteerivad kosmose avarustes. Need kultuurid ja ühiskonnad on olnud selle planeedi osaks ja samas ka sellest eemaldatud juba algusest peale. See pole vaid nii, et meie plejaadlased oleme tulnud siia teid abistama. Meie oleme vaid üks grupeering ühest tähesüsteemist. On paljusid, kes on reisinud siia mitmetel põhjustel. Enamus maaväliseid olendeid on siin teie teadvuse tasandi avardumise eesmärgiga, kuigi on ka neid, kellel on siin teine eesmärk.
Te olete kõik hämmastavad liikmed Valguse olendite seas ning te olete seekord siia planeet Maale tulnud selleks, et tekitada nihe ja luua üksteist toetav kett ülemineku kergendamiseks. Armastus on võti. Armastus on see, millest on loodud universum. Praegune tehnika meie planeedil areneb vaid kindla piirini, sest inimkond pole veel päris hästi aru saanud, et armastus on vajalik. Energia võib võtta igasuguse loovuse vormi, kuid kui me tegeleme ahnuse, vihkamise või mistahes emotsiooniga, mis meid valgustatuse poole ei vii, suudame me liikuda vaid teatud tasemeni. On kindel hulk informatsiooni, mis on võimaldatud sellist laadi vibratsioonidele. Armastus on algeline ehituskivi ning seetõttu eksisteerivad armastuses kõik võimalused. Tuua tagasi Valguse kontseptsioonid, milleks on informatsioon ning armastus ehk loovus, on meie plaan. Selleks on vaja lindpriisid nagu Valguse Perekond, et tulla süsteemi, mis on olnud algeliselt pime igavik, ja siis seda muuta. See on suuremahuline plaan, milles te kõik osalete. Kõik meie seast on teinud meeletu hüppe, et maanduda sellisesse väljakutset pakkuvasse kohta sellisel väljakutset pakkuval ajal. Te olete kindlad, et te seda suudate. Ja lisaks öeldi teile kõigile, et teie teekonnal pakutakse palju abi ning erinevatel üleminekukohtadel teie arengus esitlevad teile end erinevad olemused erinevatest kohtadest ning erinevate võimetega. Nad on siin, et teid üles kütta ja teid tegutsema panna ning näidata, et keegi ei tee midagi teie eest ära. Meie oleme ühed neist päästikutest. Katalüsaatorid, sest kui te kuulete sõna plejaadlased, tunnete te universaalset ühendust, sest meie aitame teil oma informatsiooni edasi toota ja ka tööle rakendada.

Meie, grupeering kes teiega räägib, kavatseme täita oma resümeed huvitavate kogemustega. Kui me esmakordselt 1988 aastal rääkima hakkasime, koosnes meie grupeering 50-75 olendist. Mõned neist olid võtnud füüsilise kuju, mõned mitte. Kuid kõik meist olid plejaadlased. Aegamööda on meie arv kasvanud ning nüüd on meie seas tublisti üle 100 olendi paljudest erinevatest süsteemidest. Nüüd võib meid kutsuda plejaadlased pluss. Meie reaalsuses on ka neid, kes usuvad, et me ei suuda omale etteseatud eesmärke teie Maa elanike suhtes täita. Nad tunnevad, et me proovime liiga palju ja võtame liialt riske. Samas nõjatuvad nad oma tooliservadel ja vaatavad, mis juhtuma hakkab.
Me oleme siin, et teid aidata, õpetada ja teiega koos selles protsessis kasvada. Me jagame teiega oma versiooni asjadest ainult selleks, et teid kõrgemale teadvuse tasandile tuua. Me ei soovi ka väita, et vaid see versioon asjadest on õige. See õpetus on loodud vaid kõrgemaks vaimseks hüvanguks ja meie jutud on selleks, et teid rohkem üles äratada. Meie kavatsus ongi selline. Me soovime tuua ideid teile kaalumiseks. Me soovime, et te ei jääks ühte ideesse kinni ja me soovime omaks võtta selle, mille suhtes te kõhklete ja mida te kardate. Mõistke, et kui te kohtute oma varjupooltega, loote te võimaluse vabanemiseks kõigile, kellega te kokku puutute. See toob meid tagasi esimese ja viimase tõekspidamise juurde- mõte loob. Ükskõik millises situatsioonis sa ka pole, see on sinu enda mõtete vägi, mis sind sinna juhtis. See on ka laitmatu usk, et mõte loob, mis tranformeerib su kogemuse planetaarsesse eksistentsi. Sina ise soovisid siia tulla. Sa oled siin täitmas ülesannet, et tõsta oma mälestused esile ning tuua inimeksistentsi väärtus tagasi loomise esiplaanile.
Sa oled vajatud. Sa oled selle ülesande jaoks treeninud mitmeid elusid. Ja sa ei tulnud siia ettevalmistamatuna. Kõik mida sa praegu pead teadma on su enda sees ja sinu ülesanne on oma treeningut meeles pidada. See ei ole eluaegne, kui sulle õpetatakse uut informatsiooni. Eluaegne on see, kuidas sa õpid mäletama seda, mida sa juba tead. Ja seda me teile meelde tuletama tulimegi. See on osa meie ülesandest. Inimkond on eksperiment. Inimkond on ettekavatsetud nagu ka kõik muu loomise juures. Esmane Looja hakkas eksperimenteerima loomisega juba väga väga pikka aega tagasi siin universumis suurema eneseavastuse, eneserahulduse ja eneseväljenduse eesmärgiga. Esmane Looja tõi energiaid ja eluessentsi, ehk iseenda käepikendusi siia universumisse ja varustas neid laiendusi omapoolsete kingitustega. Esmane Looja ütles iseenda laiendustele- minge välja ning looge, kuid tooge kõik asjad mulle tagasi. See oli üpriski kerge ülesanne. Niisiis läksidki Looja enda laiendused ilmaruumi ja hakkasid tema poolt antud energiatega eksperimenteerima nagu see eksisteeriks nende endi sees. Nad lõid omaenda hierarhia, mis omakorda lõi järgmiseid hierarhiaid. Iga õnnestunud hierarhia lõi järgmise hierarhia, mis oli varustatud omaenda essentsiga ja mis oli abiks universumi arengul. Lõpuks loodi ühes galaktilises süsteemis plaan, et luua Maa. See pidi olema intergalaktiline informatsiooni vahetuskeskus. See oli täiesti imeline plaan. Maa oli imeline koht, mis asus ühe galaktilise süsteemi serval. Teistest galaktikatest Maale saabumine oli üpriski kerge. See oli paljudele laineportaalidele lähedal. Laineportaalid on energia kiirteed läbi kosmose rändamiseks. Looja üheks osaks oli meistergeneetik. Meistergeneetik lõi erinevaid eluvorme- mõned neist olid loomad, mõned inimesed. Seda suutis ta teha erinevate DNA vormidega mängides. Kuid just teadlikud tsivilisatsioonid panustasid sellesse, et teha planeet Maa informatsiooni vahetuskeskuseks. See pidi olema valgustatuse keskus, elav raamatukogu. Algsed Maa planeerijad olid Valguse Perekonna liikmed- olendid, kes töötasid selle nimel ja olid seotud teadlikkuse aspektiga mille nimeks oli Valgus. Valgus on informatsioon. Valguse Perekond lõi informatsioonikeskuse, milles nad eostatud olid. Nad disainisid koha, kus galaktikad panustavad oma informatsiooni ja kus kõik saab kaasosaleda ja jagada oma spetsiifilist teadmist.
Maa pidi olema kosmiline raamatukogu. Koht täis imelist ilu, mis eksperimenteeris sellega, kuidas informatsiooni saab koguda sagedustena ja läbi geneetiliste protsesside. Raamatukogueksperiment aga katkestati. See tundus liiga ahvatlev, et mõned seda omada saaksid. Maa varase ajaloo hulgas on teada kosmilisi sõdu selle planeedi omandiõiguse pärast. Kokkupõrked leidsid aset ning Maast sai hoopis duaalsuse koht. Osad Looja teadvuse omajad tulid Maale kui vabu õiguseid omavasse kohta ning võtsid selle üle.
Kui kokkupõrge toimus, võitles kindel grupp olendeid kosmoses ning nad said planeet Maa territooriumi omanikeks. Need olendid ei tahtnud, et Maa algsed elanikud ehk inimesed teaksid, mis oli toimunud. Teadmatuses on neil kergem inimesi kontrollida. Seepärast ongi Valgus informatsioon ja pimedus informatsiooni puudus. Need olendid alistasid Valguse ja Maast sai nende territoorium. Need uued omanikud, kes tulid siia 300 000 aastat tagasi, on need kellest piiblis räägiti kui imelistest olenditest. Ka räägiti nendest Babüloonia ja Sumeri kivitahvlitel ja tekstides üle kogu maa. Nad tulid Maale ja korraldasid ümber algsed asukad. Nad korraldasid ümber nende DNA, et inimesed saaksid elada vaid piiratud sagedustega informatsiooniväljades ja võtsid inimestelt sagedusi endale, et püsida võimul. Algne inimene oli imeline olend, kelle DNA ahelas oli 12 keerdu ja sinna oli palju panustatud ka iidsete tsivilisatsioonide teadmisi. Kui uued Maa omanikud siia saabusid, töötasid nad oma laboratooriumis välja uue DNA, millel oli 2 keerdu ehk topeltheeliks DNA. Originaalne DNA ahel jäi küll inimese rakkudesse alles, aga seda ei olnud võimalik kasutada. See oli poolitatud ning lahtiühendatud. Inimeste rakkudes on Valguse poolt kodeeritud kiud- suurepärased, läbipaistvad energiasooned, mis kannavad endas informatsiooni. Kui need läbipaistvad sooned töötavad koos nagu kaabel(nagu fiberoptika töötab), loovad nad sinu DNA heeliksi. Sind jäeti aga topeltheeliksiga. Kõik mis oli ellujäämiseks ebavajalik ja mis sind asjadega kursis hoiab, elimineeriti. Topeltheeliks jätab sind kontrollile alluvasse ja juhitavasse sagedusse.
Meie, plejaadlased, reisisime ajas tagasi, kohta, mida võib kutsuda meie minevikuks. Me tulime kui Valguse esindajad, et jagada teiega sagedust. Sagedust, mida kõik teie hulgast nõustusid kandma sellel planeedil. Meie tulime eesmärgiga muuta seda DNAd, mis oli ümberkorralduste tagajärjel inimestele jäetud. Plaan muuta sagedusmodulatsiooni, mis mõjutab inimrassi, hõlmab endas vana DNA lahtiharutamist ja Valgusega kodeeritud energia üleslaadimist.
Maa aitab samuti omal moel universumi evolutsiooni. Siin hakkab plaan õitsema ning Maal toimuv mõjutab väga mitmeid maailmu. Sinu DNA areneb 2 heeliksist 12 heeliksini. Need 12 heeliksit on vastavuses sinu tšakratega sinu keha sees ja sellest väljaspool. See protsess on hämmastav evolutsiooniline hüpe, mille osaks meie saame. See protsess kiireneb meeletult järgmise 20 aasta vältel. Juba praegu on neid, kes on saanud 12 heeliksiga DNA struktuuri osaliseks. Need 12 spiraalset DNA keerdu suhtlevad üksteisega nii keha sees kui ka kehast väljas. 12 keeru ühendus tähendab, et 12 energia- ja informatsioonikeskust saavad hakata funktsioneerima ja saatma informatsiooni läbipõimunult edasi ning tagasi. Kui inimese DNA ahel hakkab ühinema 12 heeliksiliseks ahelaks, tekib hämmastav vägi. Kui inimesed tulevad kokku ja esitavad ühise taotluse on neil võimalik saada üheks kosmosega ja võtta vastu kõiki energiaid mis sealt tulevad. Ja teha seda teadlikult. See muudab kogu universumi nägu. Toimub identiteetide pinnale tõusmine, kultuuride ilmnemine ja paljude uute maailmakorralduste sisenemine meie maailma. Samas on ka palju kaost ja segadust. Valguse Perekonna liikmetena võime me seda lihtsalt jälgida, teades et kaos ja segadus on vajalikud, et murda maha süsteem ja et selle saaks üles ehitada Valguse jõuga. Valguse Perekonna liikmetena saame me teadlikult mõista, et selle ümberkorralduse üleelamisel saame me kõik meeletult areneda.


Jumalikkuse kohta on palju väärarusaami. Universum on täis olendeid kes läbi aegade on arenenud ning omastanud igasuguseid võimalusi ja funktsioone iseenda vajaduste rahuldamiseks ja loovaks väljendamiseks. Eksistentsi ja teadvuse tähtsus on loovus ning loovusel on palju vorme. Igavikke tagasi oli Maa vaid mõte kõrgemate olendite peas, kes soovisid vaid luua uusi eluvorme ja elukohti. Paljud neist mõjutasid selle universumi loomist ja seepärast oled sa neid tembeldanud Jumalaks. Tegelikkuses olid nad aga maavälised valgustkandvad energiad, mis olid eraldatud tegelikust Loojast. Tegelikult kasutame me haruharva terminit Jumal suure J tähega. Kui me seda terminit kasutame, viitame me olendile, keda me teame esmase Loojana. Esmane Looja on iseenda seesmise armastuse plahvatuse kaudu varustanud kõiki asju teadvusega. Esmase Looja rännakul ongi kõik asjad esmase Loojaga üheks saanud. Teadlikkuse evolutsioon ja oskus informatsiooni vastu võtta on see mis lubab meil Jumala lähedust tunda. Paljud inimesed Maal tunnevad, et nad on Jumalaga üheks saanud. Võib-olla saadab neid osa esmasest Loojast, kes on tõstnud nende vibratsiooni kindlal ajal. Esmase Looja kogu vibratsioon hävitaks inimese keha otsekoheselt, sest see ei suuda nii palju infot vastu võtta. Need, kes sinu jaoks Jumalat esindavad, on vaid väike osa Jumalikust vibratsioonist.
Loojad, kes seda planeeti kontrollivad, suudavad end füüsilisse kehasse asetada. Kuigi enamasti eksisteerivad nad teistes dimensioonides. Nad hoiavad maad teatud vibratsioonisagedusel. Nad tekitavad emotsionaalseid traumasid, et end hellitada. On ka olendeid, kes austavad elu üle kõige. Samas on ka neid, kes elu ei austa. Nad ei saa aru oma ühendusest eluga. Looja teadvuse omanikud on kosmoseolendid, kelle kodu asub kosmoses. Ka nemad arenevad. Enne invasiooni töötas siin planeedil meeskond, kelle ülesandeks oli ühendada planeet Maa galaktika tähtsamate informatsiooniallikate ja tähesüsteemidega. Siis puhkes aga sõda kosmoseelukate ja valgustatute vahel. Kosmoseolendid tahtsid seda paika paljudel põhjustel, mis ei teeninud Valgust. Jumala enda silme all on aga kõik lubatud. Seepärast õpitakse ka palju õppetunde. Kes on need olendid, kes tulid siia ja rikkusid algsed plaanid seoses planeediga Maa? Kes on need, kellele me vahest kui „ Räpastele T-särkidele“ vastu vaatame? Need kosmoseolendid on pooleldi inimesed ja pooleldi reptiillased(a la sisalikud). Tore oleks, kui te neid väga tõsiselt ei võtaks. See ajab teid ainult rohkem närvi. Meie ei ole siin teie hirmutamiseks- me oleme siin teie informeerimiseks. Mõned Loojad lõid elu vaid selleks, et see neid ja nende vajadusi toetaks. Nad on sütitanud teie emotsioone. Üks suurimaid saladusi, mis teie liigi eest on varjatud on see, et iga tundega on kaasas rikkalikkus ja küllus. Teid on juhitud kõrvale emotsioonide kogemisest, sest läbi emotsioonide saame me endale asju selgeks teha. Teie emotsioonid ühendavad teid oma spirituaalse kehaga. Spirituaalne keha ei ole füüsiline. See eksisteerib multidimensionaalses sfääris. Reptiilide seas on neid, kes on pahatahtlikud ja neid, kes on heatahtlikud.
Miks teil seda vaja teada on? Sellepärast et reptiilide reaalsus ühildub teie dimensioonidega. Te peate nendega rahu sõlmima ja tekitama implosiooni oma hinge kollektsioonis. Nii saad sa jõuda tagasi algse Jumala juurde. On olnud palju Loojaid, kellest vaid mõned on füüsilises vormis. Praegusel hetkel tuleneb teie suurim rahulolematus ja ebamugavus just reptiilidesarnastest olenditest, sest just nemad tunduvad teile kõige võõramad.
Meie kavatsus on laiendada teie ideed sellest, kes teie Jumalad on, sest need Jumalad naasevad Maale tagasi. Seepärast on ka siin planeedil praegu selline keeris. Kui te õpite hoidma Jumalatelt saadavaid sagedusi, olete te valmis ka nendega kohtuma. Te peate õppima kuidas eristada maaväliseid energiaid. Me elame vaba tahte universumis, nii et kõik eluvormid on siin lubatud. Kui mõni energia soovib sind hirmutada, manipuleerida või kontrollida, siis pole see energia selline, mis sinu kõrgematel eesmärkidel töötamisel kasuks tuleb. Sul on võimalus valida, kellega koos sa töötad. Te elate ühel tähtsaimatest ajastutest, sest energia hakkab elama. Jumalad on siin. Teie oletegi need Jumalad.
Kui te saavutate ärkveloleku oma ajaloo suhtes, hakkate te avama oma iidseid silmi. Need on Horuse silmad ja nendega ei näe te asju inimeste vaatenurgast. Nendega näete te kõike läbi Jumala silmade. Nad näevad kõikide asjade ühendatust ja vajalikkust. Iidsete silmadega on võimalik näha läbi mitmete reaalsuste ja ühendada kogu pilt. Kogu ajalugu. Kui te avate iidsed silmad endas, ei ole te võimeline ühinema vaid iseenda personaalse ajalooga, vaid ka kogu planetaarse ajalooga. Galaktilise ja ka universaalse ajalooga. Siis saate te tõesti teada, kes teie Jumalad on.
Kaua aega tagasi eksisteerisid olendid, kes soovisid luua. Et seda teha, pidid nad minema loomingu sisse ja muutma selle struktuuri. Need olendid olid ühenduses, kaitsesid ja hoidsid põhilist loomise aspekti ehk Valgust. Erinevatel ajastustel kohtusid ja töötasid need Valguse kaitsjad üheskoos ja nende teed ristusid erinevates reaalsuse valdkondades. Nad planeerisid, jagasid jooniseid ja panid paika kindla aja, mil nende plaan tööle rakendada. Need olendid valisid kindla aja oma plaani tööle rakendamiseks just siis, kui Valgus on sobivas kohas. Need olendid olete teie ise ja see aeg on praegu. See aeg on kindlalt määratletud ja teie kõik teate, et te olete siia tulnud eesmärgiga. Igaühe eesmärgiks on loomulikult saada täievõimulikuks ning aidata kaasa planeedi ühinemisele. Kõik meie seast ei ela seda nihet üle. Kõik meie seast ei ole selles vibratsioonis, mis soovib töötada harmoonias sellel ajastul. On neid, kes tunnevad täielikku ekstaasi, kui nad kogevad seda, milline on uus autoriteet. Kõrgem autoriteet uute aluspõhimõtetega, Loom-Jumalad, või kuidas iganes neid ka kutsuda. Valgus Perekond, kes on selle planeedi loojateks, hakkab nüüd looma omaenda planetaarset sfääri. Omaenda Maad.
Järgmiste aastate jooksul ei pruugi taevast tulevad olendid olla Valguse Perekonna liikmeteks. Nad on peegliks neile, kes siin planeedil elavad. Me oleme teile öelnud, et teie õppetunniks on autoriteet. Te peate saame omaenda autoriteediks ja te ei tohi oma otsustusvõimet anda üle valitsuse liikmetele, vanematele, õpetajatele või isegi Jumalatele. Maa elanikud peavad muutuma kõikvõimsaks. Te hakkate vaikselt tundma, mis tulema hakkab. Valguse kandmine on hämmastav ülesanne. Kohe, kui sa selle oma kehasse lased, on seda võimatu peatada. Pole sellist asja nagu Valguse meeskonnast loobumine või et mind ei tunnustata Valguse Perekonna liikmena. Osad teist soovivad seda vahest teha, kuid kohe, kui Valgus teieni jõuab, on asi selgeks tehtud. Paljud teist, kes on õppinud ja kasutanud omaenda tajusid peavad inimkonna käitumist kosmoseolendite suhtes naeruväärseks, sest nad õpetavad meile palju tehnoloogilisi asju ja jagavad meiega vajalikku informatsiooni. Võib-olla ravivad nad ka kindlaid haigusi, mida nad ise algselt luua aitasid. Nad õpetavad teile palju rohkem, kui meie planeedi teadlased on suutelised mõistma. Kallid inimesed! Te olete saamas sellise seikluse osaliseks ja vaid teie saate seda seiklust endast väljaspoole tuua.
Kui te hakkate elama, õpetame me teile kuidas usaldada identiteeti, sünkroonsust ja planeediga ühinemist. Siis hakkate te mõistma, et ka keset kõige hullemat häda olete te võimelised trotsima inimkonna seaduseid. Kõike seda hakkate te tunnetama. Lubage oma ajurakkudel olla ilma, et seda segaks teie ratsionaalne meel. Nii olete te võimelised mõistma asju ka kõige väiksemate pisiasjadeni välja. See kogemus kannab endas tunde kasvatamist ja selle hoidmist kuni ühel pärastlõunal tunnete te meeliülendavat kõiketeadmise tunnet. Tuhandete lehekülgede pikkuse pühakirja informatsioon elustub teis umbes 5 sekundiga ja seda saadab Jumalik ekstaasitunne.
Teie füüsilises kehas peitub kogu universumi ajalugu. Mis praegu siin planeedil toimuma hakkab, on otseses mõttes teie füüsilise keha mutatsioon. Te võite lasta sel areneda punktini, kus tast saab justkui arvuti, mis on võimeline vastu võtma seda informatsiooni, mida teil vaja on. Enne kui te siia planeedile tulite, nõustusite te kõik osalema sündmustes, mis sütitavad koodsüsteemid ja joonised teie enda sees. See aktiveerib teie mälu. Siis tulite te siia maisesse kehasse ja unustasite kõik selle. Teie kõigi koodsüsteemid ja joonised on sütitatud mingi piirini, sest te saate aru, et on olemas jumalik eesmärk või jumalik plaan, milles teie osalete. Koodsüsteemide sütitamine ja teie identiteedi realiseerumine muutuvad fenomenaalselt intensiivseks. Selle põhjuseks on arenev DNA. Kui teis on 12 DNA heeliksit paika pandud, hakkavad nad end ühendama 12 tšakra külge. 12 tšakrat on keeriste keskusteks, mis on kodeeritud informatsiooniga, mida te peate oskama tõlkida. Te arenete ka siis, kui te ei ole siin planeedil ja arvatavasti olete te ka rohkem oma teiste identiteetidega kursis. Te peate saama superolenditeks, ükskõik millises reaalsuses te ka ei eksisteeri, sest Valguse Perekonna liikmetena lindpriide osakonnas on see teie tugevaks küljeks. Te tulite siia vabatahtlikult, et sellist väljakutset vastu võtta. Just seepärast, et te väljakutsuv oleksite. Mitte viisil, mis teile probleeme või ebaharmooniat tekitaks, vaid viisil, mis tekitaks harmoonilist väljakutset. Läbi harmoonia olete te väljakutse vana vibratsioonisageduse suhtes.
Praegune evolutsioonisüsteem, mis on Looja teadvuse omanike poolt loodud, muutub tänu 12 heeliksi süsteemile, mis reageerivad 12 tšakrale, millest 7 on teie kehas ja 5 sellest väljaspool. Sellisel viisil lihtsalt saab süsteem ühenduse. Mõned inimesed funktsioneerivad 12 heeliksiga üpriski varsti, kuid osadeni jõuab see alles hiljem. See on nii lihtsalt sellepärast, et inimesele saab anda sellist sagedust alles siis, kui ta suudab seda integreerida. Paljudel on juba raskusi asjade integreerimisega plaani alguspunktis. Paljud Maa elanikud on suutnud ennast veenda selles, et on olemas vaid üks reaalsus ja lihtsalt muud moodi ei saagi asjad olla. Sellest võib lihtsalt saada ka inimrassi allakäik.
Kui kõik heeliksid saavutavad täieliku jõu inimeses, toimub inimese sisemiste teadmiste ärkamine. Teadmised, mis ulatuvad kaugemale sellest, mida inimesele on õpetatud. See sisemine tarkus on äratuntav, kui iseenda tarkus. Tarkus, mis ütleb, et on olemas palju rohkem kui see füüsiline maailm. Usu seda. Tea seda. Mõista seda. On meeletult tšakrakeskuseid ja heelikseid, mis saavad tekkida. Praegune ühisnimetaja on anda inimestele 12 heeliksit ja tšakrat, sest niipalju on nad suutelised vastu võtma ilma et nad iseend hävitaks. 7 kehasisese tšakraga on kerge töötada, sest nad on kehas kergesti ülesleitavad- esimesed 3 tšakrat tegelevad ellujäämise, seksuaalsuse ja tajudesüsteemiga. 4. tšakra on südametšakra- see tegeleb kaastundega ja ühendusega kõigi asjade vahel. 5. tšakra on kurgutšakra, mis on seotud rääkimisega. 6-ndaks tšakraks on kolmas silm ehk visioon. 7. tšakra on kroontšakra, mis sümboliseerib inimese teadmist selle kohta, et tema identiteet ulatub palju kaugemale kui ta füüsiline vorm.
Kui sa jõuad 5 kehast väljaspool asuva tšakrani, pead sa hakkama leiutama välja uusi teid, et saada aru, mis tegelikult toimub ja uskuma asjadesse, mida sa kindlalt ei tea. 8. tšakra on meil tegevuste valdkonnaga seotud. See asub 12 tolli või natuke rohkem sinu peast kõrgemal. Enamus inimesi hoiab 8-ndat tšakrat oma füüsilise keha eest suletuna. 9. tšakra asub paar jalga meist kõrgemal ning siis, kui 9 heeliksit on ühendunud, liigub see tšakra välja Maa atmosfääri ja temast saab rohkem maine tšakra, ühinedes maise töövõrgustikuga. See on link. Tšakrad number 10, 11 ja 12 on palju rohkem meist eemal. Kui 10. tšakra on ühendatud, on ta sinu päikesesüsteemis. 11. tšakra liigub sinu galaktikasüsteemi ja 12. tšakra võib leida ankurdatult kuskil siin universumis. Sa hakkad saama infot neilt personaalkeskustest, mis on samas ka kollektiivsed informatsioonikeskused. Samamoodi on su teised tšakrakeskused kollektiivsed.
Kui sa õpid tõlkima tšakrakogemusi, avastad sa et elu pole enam selline, nagu ta oli. Avastades enda praegust keha, identiteeti ja eluaega peaksid sa olema kiire. Sul ei ole aastaid, et neid õppida. Kui informatsiooni sinu DNAs ümber töödeldakse ja uuesti ühendatakse, tunned sa kuidas selle elu sündmused ühinevad ja puhkevad õide ja nad kõik on nagu üks niit, mille lahtiharutamisel on alati olnud mõte. Sa saad informatsiooni paljudest erinevatest kohtadest, kus sa oled elanud ning paljudest erinevatest identiteetidest, mille sa oled omastanud. Sa ei ole üksi. Sa ei suudaks seda nagunii üksinda teha. Isegi kui me sulle ütleme, et sa oled oma hinge tavaline kandja, on sinus olemas ka teisi aspekte, mis on juba kõigest aru saanud ja tulevad tagasi siia ajaperioodi, et luua energiakeeris, mis mõjutab kõiki reaalsusi. Me ei saa üle rõhutada nende aegade tähtsust ja huvi ning rõõmu, mida nad pakuvad. Muidugi siis, kui sa oled valmis muutuma.
Valgusesammas, mida sa pead kasutama, et ennast aktiveerida ja informatsiooni enda kehasse tuua, on nagu DNA ahelgi loodud õhkõrnadest Valguse kiududest. Need Valguse kiud kannavad ääretul hulga andmeid ja infot ja su keha on nendest täidetud. Kui need kindlat moodi ühendada ning joondada, vabastavad need kiud informatsiooni, mis on mõistetav endas sisalduva ajaloo baasilt. Sinu ülesanne on teadlikult käskida, küsida ja tahta oma DNA arengut. Käskimine, küsimine ja tahtmine ei ole kerge, sest sa pead liikuma läbi mitmete identiteetide. Ajaloolisest perspektiivist sinu multidimensionaalse olemasolu kohta, sinu hinge ja essentsi kohta, oled sa võtnud väga paljude erinevate tegelaste kuju. Mõned neist kogemustest on olnud väga valusad. Nad on olnud väljakutset pakkuvad ja rasked. Valguse kiud on Valguse tööriistaks, Valguse osaks ja Valguse väljenduseks. Need kiud eksisteerivad nagu miljonid niidikesed sinu kehas. Nende vastandkiud eksisteerivad sinu kehast väljaspool. Need kiud kannavad endas valgusgeomeetria keelt. See keel kannab edasi lugusid sellest, kes sa oled. Enne ei olnud need valguskiud võimelised planeedile tulema, sest Maa oli liiga saastatud. Seda tegi Tumeduse Meeskond. Valguse informatsioon jäeti küll sinu sisse, kuid ei olnud loogilist viisi sellest aru saada.
Kuid kuidas leiad sa informatsiooni praegusel ajastul? Informatsioon näitab ennast ise sulle. Sa ei pea seda otsima minema. Sest see ilmutus on sinu pärandus ja see oledki sina. Kui DNA ahel hakkab looma uusi heelikseid, hakkavad nad reisima mööda sinu närvisüsteemi kehasse laiali luues uue struktuuri. Sinu teadvus hakkab üleujutama vanadest mälestustest. Sa pead töötama, et seda närvisüsteemi arendada. Sa pead Valgust enda kehasse tõmbama ja oma keha hapnikustama, et õppida kuidas liikuda läbi energiakiirenduste. Vajalik on kutsuda rohkem kogemusi ja teadmisi oma kehasse. Kui see protsess vähehaaval kasvama ning ennast sinu kehas toitma hakkab, lihtsalt jälgige seda. Te tahate teada, kuidas sellele ligipääsu saada. Enda eludraamadesse kinnijäämine on nagu mõne raamatu mitmeid ja mitmeid kordi läbi lugemine, ilma et teistest raamatutest tulevat informatsiooni vastu sooviks võtta. Kuid on olemas rohkem. On olemas terve lugu Tõest.
DNA sisaldab endas koodi. See sisaldab endas identiteedi ning eksistentsi plaani, universumi ajalugu ja elu ajalugu selles konkreetses lokaalis. Ja see kõik on paigutatud meie rakkudesse. Selle planeedi valitsejate geneetiline plaan baseerus numbril 12. Seepärast on 12 heeliksiga DNA ahel ühendatud paljude erinevate universumi allikate esindajatega. Ka nende DNA koosneb 12 heeliksist. Jätke see meelde- reaalsus peegeldab reaalsust! 12 informatsioonikeerust sissevõetud inimeste okupeerijad tegelesid vastavalt vajadusele informatsiooni kehasse sisse ja kehast välja liigutamisega.
Me kutsume Maad elavaks raamatukoguks, sest teil kõigil on olemas pilt sellest, milline üks raamatukogu välja näeb. See on koht, kus informatsioon on kohal ja kättesaadaval. Meie põlvneme kavatsusest, mis ütleb, et igale poole kuhu me ka ei läheks, ikka oleme me raamatukogus. Te ei ole lihtsalt veel aru saanud, kuidas seda infot vastu võtta ja kus see täpselt on. Inimesed on algselt loodud võtmeks informatsiooni kättesaamisel selles elavas raamatukogus. Praegu on number 12 see, mis süsteemi ühendab. Ja kui sa ringi vaatad, näed sa seda igal pool. See on sümboolne ühendumine süsteemi põhjusega. See on vajalik seepärast, et sa saaksid aru, et see ühendab sind millegiga kuskil eemal. See pole su loomulik rütm, kuid see on grupis tehtud kokkulepe, et kasutada number 12 energiat reaalsuse erinevates süsteemides. See on kodeeritud valem. Paljud asjad, mis loogilistele meeltele kohale ei jõua, jõuavad vägagi hästi kohale valguseensüümidele ja ka kehale, kui see järjest tundlikumaks muutub. Algselt oli raamatukogude ehitamiseks samuti põhjus. Türannia pulsatsioon valitses sel hetkel kõikjal. Kindlate energiate koha pealt oli tekkimas mure. Ajahoidjad mõistsid, et vajalik informatsioon võib sattuda valedesse kätesse ning väga mänguliselt loodi erinevate töörežiimidega raamatukogud. Teised raamatukogud on samuti maailmad, kuid mitte üldsegi nagu teie maailm.
Ajahoidjate ülesandeks oli kavandada projekt, mille abil teadvus saaks areneda, informatsiooni hulk suureneda ning mida saaks kasutada informatsiooni kättesaamiseks. Algselt oli inimeste okupeerijate ülesandeks inimeste juhatamine raamatukogudesse. See oli tegelikult suur au, sest inimesed ise selle informatsioonini ei jõudnud. Mida rohkem pühendunud okupeerija oli, seda rohkem oli võimalik raamatukogu informatsiooni kätte saada. Inimeste okupeerijal oli kindel uhkus, et olla piisavalt avatud ja ühendatud ja leida andmeid kõikidest asjadest. Ühel päeval avastate te, et ka seks on selle protsessi üks osa. Kui sa oled oma seksuaalsusega kontaktis, näed sa tohutuid võimalusi selle avaldamiseks. Ja sinu otsus on see kas sa tahad seda väljendada sellistel viisidel nagu tänapäevases maailmas, või mitte.

Kanalduse siin failis leiate vaid 4-le osale, kuid kogu materjali ulatus on 18 osa. Kui teid huvitab, siis edasi saate inglisekeelset teksti kuulata ise otse videosalvestistest lingilt:

http://www.youtube.com/watch?v=04Qr57X8juE (või soovi korral võime arutada edasist tõlkimist).

Intervjuu kanaldaja Barbara Marciniak´ga: http://www.youtube.com/watch?v=NVU6zSf12yo&feature=related


Vebilehe leiab siit:
Pleiadian Messages

Kommentaare ei ole: